Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu – Finansbank’ın müşterilerine sunduğu yaz ve kış sezonu avantajlı kredi kartı paketleri ile belli bir sezona kadar anlaşmalı mağazalardan yapılan alışverişlerde topladıkları puanlarla seyahat yapma hakkı kazanmışlardır. Bu kredi kartları hafta içi harcamalar ve hafta sonu harcamalar olarak iki paket şeklinde hazırlanmıştır.

 

Kredi kartları limit sınırları talep edilen kart kullanımı için değişiklik gösterecektir. Örneğin; konut kredisi için çekin kedi kartı limiti ile kişisel kredi kartı limit tutarları birbirinden farklıdır. Sezonluk kart avantajları ile 2016 yılının yaz ve kış sezonu indirimlerinden Finansbank müşterileri faydalanmıştır.

 

Finansbank Kredi Kartı Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

 

Finansbank şubelerinden, Finansbank müşteri hizmetlerinden, Finansbank mobil bankacılık üzerinden, Finansbank bireysel ve internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvuruları yapılmaktadır. Başvuru esnasında gerçek bilgilerin girilmesi ve talep edilmeden önce kart avantajlarının detaylı olarak incelenmesi gereklidir.

 

Gerekli koşullar sağlandığı durumlarda kişiye özel kredi kartları ya da ihtiyaç dahilinde başvuru yapılan kredi kartlarının gönderimi sağlanmaktadır. Kart başvuruların gerçekleşmesi ve daha kolay hale gelmesi için, kart talep edilen bankada daha önce hesabın olup olmamasıdır. Finansbank üzerinde kredi kartı dışında bankamatik kartı olanlar için kredi kartı talep işlemi daha hızlı ve daha kolaydır.

 

Başvuru işleminde kişiye ait olan özel kredi kartı talebi alınmaktadır. Bir başkasının adına alınacak kredi kartları için kişinin TC kimliği ya da kendisinin de olması gereklidir.

 

Finansbank limitli kartları için özellikle; konut kredisi, araç alım satım kredisi gibi alanlarda limit sınırını yüksek tutmuştur. Ödeme ve taksitlendirme seçeneklerini ise 3 ay sonra ödeme şeklinde belirlemiştir. Talep edilen kredi kartının içeriğine ve kullanım amacına göre bu geri ödeme şekli daha ileriki tarihlere atılması ve faizli ödeme şekli belirlenir.

Şükrü Saraç
Kredi kartı başvurusu, kredi notu ve bankacılık ile ilgili çözümeler makaleler yazıyorum. İşletme mezunuyum ve Türkiye'nin en büyük bankalarında çalışmaktayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir