Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Kredi Kartı Başvurusu – 87 ülkede faaliyet gösteren ve Türkiye’de kurulmuş ilk İngiliz bankası olan HSBC Bankası, sunduğu kredi kartı ürünleriyle müşterilerine finansal alanda geniş bir kaynak sunmaktadır.

HSBC Advantage Classic kartıyla MasterCard ve Visa amblemli tüm mağazalarda ve üye işyerlerinde taksitli şekilde alışveriş yapılabilir, puan biriktirebilirsiniz. HSBC Bank şubelerinden ve ATM’lerinden nakit avans çekimi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı veya telefon bankacılığıyla kartınızdan nakit avans çekimi yapabilir, bu parayı vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken HSBC Kredi Kartı Başvurusu yapmaktır.

Advantage Tatil puan veya Advantage Nakit puandan faydalanabilirsiniz. İstediğiniz kadar ek kart çıkartabilir ve bu kartların limitlerini isteğiniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz.

HSBC Advance kartıyla her yerde 6 taksit imkanın dan yararlanabilirsiniz. Nakit puanlarınızı ikiye katlayarak Tatil puan olarak değerlendirebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişleriniz de %10’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

HSBC Concept kartıyla hem Advantage Classic özelliklerinden yararlanabilir hem de yıllık kart üyelik aidatı ödemesi yapmazsınız.

HSBC Concept Üniversiteli kartına 18-25 yaş arasında olan üniversite öğrencileri başvuru yapabilmektedirler. Advantage Classic kartın tüm özelliklerinden yararlanırken yıllık kart üyelik aidatı ödemezsiniz.

HSBC Advantege Hızz kartının temassız özelliğiyle 50 TL’ye kadar olan ödemelerinizde temassız cihazları bulunan tüm üye iş yerlerinde kartınızın temassız özelliğini kullanabilirsiniz. Standart kredi kartı şeklinin haricinde sticker ve anahtarlık şeklindeki kredi kartlarından istediğinizi seçebilirsiniz.

HSBC Advantege Hızz Üniversiteli kartına 18-25 yaş arasındaki üniversite öğrencileri başvuru yapabilirler. Temassız özelliği bu kartta da mevcuttur.

 

HSBC Kredi Kartı Başvurusu için 18 yaş ve üzerinde T.C. veya KKTC vatandaşı olmanız gerekmektedir. Yabancı uyruklu müşteriler HSBC şubesinden başvuru ile ilgili detaylı bilgi almalıdırlar. Eksik veya yanlış bilgi vermeniz halinde HSBC kredi kartı başvurunuz banka tarafınca değerlendirmeye alınmaz ve reddedilir.

 

Başvuru yapabilmeniz için internet bankacılığı sayfasından, HSBC Banka şubelerinden veya 0850 211 0 111 numaralı telefon bankacılığından seçtiğiniz kredi kartına başvuru talebinizi yapabilirsiniz.

Şükrü Saraç
Kredi kartı başvurusu, kredi notu ve bankacılık ile ilgili çözümeler makaleler yazıyorum. İşletme mezunuyum ve Türkiye'nin en büyük bankalarında çalışmaktayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir