Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu –   Denizbank özellikle son yıllarda büyük ilerleme göstererek, kişi ve kurumlara yönelik en avantajlı kredi imkanlarının sunan banka konumuna gelmiştir. Faiz oranları ve dosya masrafları gibi durumlar incelendiği zaman, Denizbank oldukça avantajlı olmaktadır. Tüm kredi tiplerinde hizmet veren Denizbank, Türkiye genelinde birçok bankanın daha altında faiz oranı vermektedir. Örneğin; en çok başvurularan kredi tiplerinden birisi olan konut kredilerinde % 0,91 faiz oranıyla ön plana çıkmaktadır. Denizbank şuan için birçok kredi tipinden dosya masrafı almaması ile de ön plana çıkıyor. Dosya masrafının yer aldığı kredi tiplerinde ise, diğer bankalara oranla daha düşük bir ücret tahsil edilmektedir.

 

            Denizbank kredi başvurusu genel olarak üç farklı şekilde yapılabilir. Başvurularınızı direkt olarak şubeden yapabileceğiniz gibi, sms yoluyla ya da internet yoluyla da yapabilirsiniz. Denizbank kredi başvuru aşamaları sürecini oldukça kısa tutmak gibi bir özelliğe sahiptir. Bankanın daha önceden de müşterisi olan kişilerin de bileceği gibi, kredilere verilen cevaplar oldukça hızlıdır. Başvurduğunuz ihtiyaç kredilerinin cevabı genel olarak aynı gün içinde size verilir ve krediniz ödenir. Aynı şekilde konut ve taşıt gibi kredi türlerinin sonucu da oldukça hızlı iletilmektedir. Bu bakımdan Denizbank kredi başvurusu aşamaları diğer bankalara oranla daha kısadır denilebilir.

 

Şubeden yapılan başvurularda eğer bankanın bir müşterisi değil iseniz, bazı belgeleri temin etmeniz gerekmektedir. Banka sizlerden bu aşamada kimlik belgesi, gelir dökümü ve kredi başvuru formu gibi belgeler isteyecektir. Bu belgeleri bankaya beyan ettikten sonra kredi başvurunuz alınacaktır. Sms ve internet başvuruları ise daha çok banka müşterilerine yönelik bir hizmettir. Çünkü, bu yolla yapılan başvurularda evrak ve belge talep edilmez. Yani bankanın müşterisi olan kişilerin bilgileri zaten kayıt altında olduğu için, ekstra bir belge istenmez. Ancak bankanın müşterisi olmayan kişilerin bu aşamada bankaya bazı belgeleri beyan etmesi şarttır.

 

Şükrü Saraç
Kredi kartı başvurusu, kredi notu ve bankacılık ile ilgili çözümeler makaleler yazıyorum. İşletme mezunuyum ve Türkiye'nin en büyük bankalarında çalışmaktayım

One thought on “Denizbank Kredi Başvurusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir