Bankalar Kredi

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar  – Bankalar sicilleri bozuk ve kara liste içinde olan müşterileri için esnek ödemeleri ile yeniden bir düzenleme yaparak kredi alabilmelerini sağlamıştır. Kredi ürünlerinde bu denli kampanyalı ve daha esnek olan bir alanda sunum vermeleri bankaların hedef kitlelerinin de genişlemesine ve daha çok kişiye bu imkânı sunmasına neden olmuştur. Kredi notunun önemini kavrayan kredi çekecek bireyler, artık bu ihtiyaçları için uzman bir destek alarak, kredilerini çok daha kısa süreler içinde çekebilecek konuma gelmişlerdir.

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar

Deniz Bank: kara listede olmanız ve hali hazırda icralarınızın bile bulunuyor olması Denizbank için bir kredi çekilmesine engel değildir. Bunu bankanın sunduğu esnek ödemeler ile yeni evrak sisteminde çok daha aktif olarak elde edebilirsiniz.

OdeaBank: bankalar arasında en çok kredi verme esnekliğine sahip olan bankalardan biri olmaktadır. Bu kullanım için daha büyük bir avantajı sunarken sizlere daha etkili olan bir sistem içine kara listede bile olsanız kredi verebilecekleri anlamına gelmektedir.

Ziraat bankası: kobilere olan desteği ve çiftçinin kredi kapısı olarak görülen Ziraat bankası da kara listede olan müşterileri için sicillerinin bozuk olmasının yanında yine kredi ürünlerinin kullanılması için bir imkân sunarak bu bankaların içinde yerini almaktadır.

İş bankası: Kredi sicili düzgün olmayan vatandaşlarımıza kredi sunan bir diğer bankamız ise iş bankasındır. Bankanın yeni dönem iş süreçleri politikalarından biri de kara listede olan müşterilerinin de yeniden bu kredi döngüsü içinde yerlerini almaları ve farklı bir evrak sistemi ile daha elverişli bir kredi kullanımının elde edilmesi olmaktadır.

Finans bank: genç bir bankacılık sistemi uygulayan ve özellikle interaktif kullanımda dijital bankacılığın oluşmasını sağlayan bir yapı sunarak, müşterilerine düşük masraf giderlerinin yanında sicillerinin temiz olmamasına rağmen daha farklı bir ödeme planı ile kredi sunumlarını vermektedir.

Bankaların bu yarışı ihtiyacı olan bireyler için büyük bir avantaj olarak görülürken yakında değişmesi muhtemel olan faizli kredi ürünleri sistemi, faizsiz olarak sunulmak üzere düzenlemelerin de yapılması bu sürecin daha rekabetçi olarak sürecinin de bir göstergesi olmaktadır.

 

Şükrü Saraç
Kredi kartı başvurusu, kredi notu ve bankacılık ile ilgili çözümeler makaleler yazıyorum. İşletme mezunuyum ve Türkiye'nin en büyük bankalarında çalışmaktayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir